Akcesoria erotyczne dla par, hotelowe igraszki

Akcesoria erotyczne dla par, hotelowe igraszki

Akcesoria erotyczne dla par, hotelowe igraszki

Zabieracie w podróż wasze ulubione akcesoria erotyczne?

Dla mnie i dla mojego męża, akcesoria erotyczne to idealne urozmaicenie w naszym życiu seksualnym.

Ostatnio byliśmy w hotelu i postanowiliśmy zabrać parę gadżetów erotycznych z naszej kolekcji.

Realistyczne dildo z przyssawką od Pipedream, wibrator Rocks-Off (mały, typu bullet ale berdzo efektywny, o silnych wibracjach), prezerwatywy Durex (używamy je szczególnie do analu), stymulator prostaty Nexus i żel intymne od JoyDivision na bazie wody do seksu analnego i drugi do akcesriów erotycznych.

Dildo Pipedream, 18 cm realistyczne dilda, czysta rozkosz dla kobiet które lubią poczuć dużego, grubego penisa. Rewelacyjne doznania! Uwierzcie mi! Wibrator bullet od Rocks-Off to mój ulubiony przyjaciel w podróży. Mały, bardzo poręczny, ale bardzo efektywny, wprosty idealany do masażu mojej muszelki.

Gumeczki Durex używamy do seksu analnego wraz z żelem na bazie wody Joydivision Bioglide Anal. Z praktyki, a mam ją sporą…, najlepsze żele intymne są od Joydivision i Pjur. Gwarantują świetny poślizg i długie nawilżenie.

Masażer prostaty Nexus Glide to przyjaciel dla mojego męża. Uwielbja jak robię mu masaż tym bardzo skutecznym stymulatorem. Na koniec zabawy otrzymuje idealny prezent… Olbrzymi wytrysk na moją buzie ale do środka. Z wielką rozkoszą połykam jego spermę.

Zachęciłam was do zakupu seks zabawek?

Zobacz również

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.