BDSM

BDSM

BDSM

Kiedy mówimy o BDSM, to większość z nas zapewne marszczy czoło, otwiera szeroko oczy . Czy to z oburzenia, czy też zdziwienia? Trudno ocenić, ale miejmy świadomość tego, że są osoby, pary, których pociąga mocny, z odrobiną bólu seks.

Przybliżmy sobie troszkę, co oznaczają te tajemnicze literki BDSM. To angielskie słowa: Bondage, czyli wiązanie ; Discipline – dyscyplina; Domination – dominacja; Submission – uległość; Sadism – sadyzm; Masochism – masochizm.

Teraz już lepiej, coś te słowa mówią więcej o tym seksie, grze erotycznej. To specyficzna odmiana seksu, gdzie partnerzy dzielą się na osoby dominujące i uległe. One same wiedzą jaka jest ich rola, jak się zmieniać w trakcie seksu. To pewien sposób poddania się dominującemu partnerowi. Często to taki rytułał, gdzie partnerzy odgrywają swój scenariusz, grają swoje ustalone role. BDSM ma swoje nazewnictwo, swój slogan, którym posługują się jego pasjonaci.

Generalnie, to podniecenie, pożądanie połączone jest tutaj z pewną dawką adrenaliny, jaką odczuwają między sobą partnerzy.

Generalnie chodzi tutaj o kontrolowane zadawanie bólu, sprecyzowane wcześniej przez kochanków.

Krępowanie i dyscyplina (bondage – discipline), czyli ograniczenie swobody podczas seksu, poddanie się temu. To co podnieca najbardziej. Do tego ludzie praktykujący BDSM używają wszelkiego rodzaju seksownych, satynowych szarf, sznurów, taśm do bondage. Są też kajdanki, obroże, również pełne komplety, zestawy do wiązania. To pozostawiam do wyboru tym, którzy to uwielbiają i sami wiedzą czego pragną, czym dzisiaj będę skrępowany, czy też skrępowana.

Idźmy dalej tymi słowami, podążając za kolejnymi Dominacja i Uległość (domination – submission), jakim jest poddanie się tym wszystkim seksualnym mocnym igraszkom. Jeden partner dominuje, a druga połowa staje się uległa na jego działania, dominację w grze seksu. Zwykle mają jakiś plan, czy też rolę do odegrania, lub też po prostu uległy poddaje się całkowicie dominacji. To takie pary, czy też grupy ludzi podnieca, doprowadza do szalonych orgazmów.

Do tego wszystkiego dodajemy jeszcze kolejne akcesoria BDSM, jakimi są wszelkiego rodzaju elementy zadające ból. W zależności od upodobań, może to być delikatny ból lub też mocno zadawany, oczywiście za zgodą partnera.

Mamy szeroki zakres, wybór rzeczy, gadżetów związanych z praktyką mocnego seksu. Począwszy od delikatnego muskania piórkiem, założenia opaski na głowę poprzez klepnięcie packą lub też wychłostaniem bacikiem. Kończąc na wyuzdanym krępowaniu sznurami, taśmami, kajdankami.

Wszelkie te określenia mogłyby wydawać się, że kogoś naprawdę poniżamy, zniewalamy, czy też zadajemy z czysta premedytacją ból. To nie jest w żaden sposób z tym związane, to po prostu seksualna gra, którą uwielbiają i się na nią zgadzają.

Zobacz również

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.