Blog erotyczny

Blog erotyczny

Blog erotyczny

To zadziwiające, jak wszystko wywróciło się do góry nogami. Ale myślę, że pozytywnie. Ktokolwiek z Was myślał, że teraz w obecnych czasach, będziemy na tyle swobodnie opowiadać, mówić o relacjach seksualnych. Staramy się być bardziej otwarci, mówimy o naszych potrzebach, co lubimy, co nam sprawia przyjemność, co nas podnieca. Mało kto pomyślałby że to, co kiedyś było niby tematem ‘’tabu’’ ujrzało światło dzienne.

Teraz nikogo już prawie nie dziwi, że rozmawiamy o igraszkach w łóżku, i nie tylko. O tym, co nam się podoba, czy też co należałoby może poprawić.

Przeszukujemy, czytamy, szukamy i coraz częściej też zaglądamy do sklepów z gadżetami erotycznymi. Kupujemy, sprawdzamy, konsultujemy. Na pewno sklepy z akcesoriami, gadżetami, lub jak to woli, zabawkami erotycznymi przeżywają renesans i i zaglądamy do nich coraz częściej. Mimo że łatwiej i bardziej otwarcie potrafimy rozmawiać o relacjach seksualnych, to i tak jeszcze większość z nas wstydzi się odwiedzić sklep z wibratorami, masażerami lub innymi stymulatorami, zabawkami erotycznymi, czy też sueper seksowną bielizną, kostiumami, przebraniami.

Nie bójmy się rozmawiać o tym, co lubimy, co sprawia, że bliskość i czerpanie z tego przyjemności staje się podniecające i naprawdę wspaniałe.

Każdy kiedyś mógł dodać, że samotne kobiety, mężczyźni, to tylko oni są tak naprawdę ekspertami w dziedzinie gadżetów erotycznych. Żeby sprawić sobie przyjemność, przeżyć wiele orgazmów zaopatrują się w różne masturbatory, dilda, stymulatory, kulki gejszy, wibratory i wiele, wiele innych, czasem dziwacznych zabawek erotycznych.

Czas chyba obalić te mity i jasno stwierdzić, że to nic złego w tym, że w relacjach seksualnych do sypialni i nie tylko możemy wpuścić jeszcze parę miłych zabawek. Przełamać stereotypy, swoje zahamowanie i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i uniesień.

Skontaktuj się z nami