Dilda i korki analne Icicles od PipeDream

Dilda i korki analne Icicles od PipeDream

Dilda i korki analne od PipeDream

Kolekcja Icicles, to nowoczesna gama szklanych dildo i korków analnych, producenta PipeDream, dzięki którym przeżyjesz niezapomniane chwile, a Twoje orgazmy zapamietasz na długo. Założę się, że użyjesz go więcej niż jeden raz.

Producenci dołożyli widać wszelkich starań, by sprostać naszym oczekiwaniom. Szklane dilda i korki z tej kolekcji są ręcznie dmuchane ze szkła boro-krzemowego, oczywiście jak najbardziej bezpiecznego dla ciała.

Ten gatunek szkła pozwala na zabawę na całego, bez obaw, że coś popęka, czy nas skaleczy. Możemy, w zależności od ochoty, zmieniać temperaturę, w jakiej chcemy zabawiać się z dildo Icicles. Możemy go zagrzać pod strumieniem gorącej wody, czy nawet w mikrofali. A jeśli zapragniemy zimego dreszczyku namiętnośći, to należy go schłodzić, czy też wrzucić na chwilę do pojemnika z kostakami lodu, czy po porstu do zamrażarki.

Jak na razie to odkrywamy tu same zalety, mam nadzieję, że i Wam spodoba się  to szklane cudeńko. Fajne jest też to, że możemy użyć do tego jakiegokolwiek lubrykantu, który akurat mamy pod ręką. Silikonowy, wodny, czy też na bazie tłuszczu. Wybór należy do Was.

Teraz tylko potrzeba wybrać ulubiony kształt i gotowe. A jest tego sporo do wyboru. Wiele kształtów, każdy inaczej doprowadzi do orgazmów. Wystarczy kupić i spróbować. Na pewno nie pożałujecie.

Zobacz również

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.