Kostiumy i przebrania erotyczne sposobem na barwne życie intymne

Kostiumy i przebrania erotyczne sposobem na barwne życie intymne

Kostiumy i przebrania erotyczne sposobem na barwne życie intymne

Kostiumy i przebrania erotyczne

Lubicie seksowne igraszki z odrobiną pikanterii? Na pewno tak. I na pewno lubicie się troszkę poprzebierać. Czasem to co mamy na sobie jest bardziej seksowne, tajemnicze, niż całkowicie odkryta kobieta.

Mężczyźni uwielbiają odpinać guziczek po guziczku, zrywać z kobiet ubrania, szarpać się z bielizną. Szaleją też niemal na widok każdej przebranej kobiety za policjantkę, pielęgniarkę, uczennicę. Może czas to wykorzystać.

Stroje, kostiumy erotyczne zaoferuje Ci Obsessive, Anais, Livia Corsetti, dzięki którym staniesz się hostessą, stewardesą, pokojówką. W okresie świąt możesz zamienić się w kuszącego ogonkiem i uszami króliczka, czy też zostaniesz gorącą, czerwoną śnieżynką, która pomoże każdemu elfowi. A jak Twój ukochany poczuje się słabo, to przyjdź mu na pomoc w stroju pielęgniarki. Wystarczy ruszyć wyobraźnię.

Możecie poeksperymentować, nie tylko w czasie karnawału, i sprawić przyjemność ukochanemu, ale też i sobie.

Wybierz erotyczny strój, taki, który Wiesz, że on uwielbia. Seks i szaleństwo gorącej nocy gwarantowane. A może poranne śniadanie podasz mu do łóżka w stroju seksownej pokojówki? Na pewno zaowocuje to gorącym seksem.

Zobacz również

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.