Prezerwatywy

Prezerwatywy

Prezerwatywy

Nawet nie przypuszczaliśmy , jak rynek prezerwatyw zostanie zrewolucjonizowany.

Minęły już czasy, kiedy zaopatrywaliśmy się w małe, szare opakowanie zwyłkych pachnących gumą  prezerwatyw.

Teraz, to istne szaleństwo. Czasem nie wiemy co wybrać, na co się zdecydować.

Od tradycyjnych, oczywiście lepiej wykonanych, po najbardziej wymyślne . Wszystko zalezy od tego na co mamy ochotę.

Durex, Pasante, Unimil, My.Size i wiele innych. Trzeba dobrze rozglądnąć się za dostępnymi na rynku prezerwatywa, a na pewno znajdziemy coś dla siebie, czy dla partnera. Takie, które poprawią komfort stosunku, i zarazem poprawią bezpieczeństwo seksu.

Lubisz eksperymenty, rajcują Cie smakowe prezerwatywy, proszę bardzo, wystarczy wybrać swój ulubiony smak, od czekolady począwszy, poprzez miętę, i  na naprawdę najdziwniejszych smakach kończywszy. A wtedy możemy zrobić nieziemskiego loda owocowego i nie tylko.

Są supercienkie gumki, to też gwarancja komfortu, szczególnie dla tych, którzy wolą takie, których praktycznie nie czuć (Unimil Infini, Durex Invisible).

Kiedy jedni szukaja supercienkich gumek, to są też i tacy, którzy za żadne skarby nie zaopatrzą się w ten typ. Wręcz przeciwnie, aby uniknąć strachu i być maksymalnie pewnym, że nic nie pęknie wypuszczono na rynek grubsze prezerwatywy (np. Prezerwatywy Durex Extra Safe) .

Gdzieś obok na półce znajdziemy takie z różnymi wypustkami, czy też prążkami rozmieszczonymi  na całej powierzchni (Durex Arouser, Ribbed od Pasante). A to po to by odczuwać podczas stosunku jeszcze większą i głeboką przyjemność.

A kiedy chcemy, by nasze igraszki trwały jak najdłużej, to poszukajmy tych prezerwatyw, które zostały nasączone specjalnym lubrykantem, pozwalającym na opóźnienie wytrysku i przedłużenie stosunku, co oznacza dłuższą przyjemność dla obojga (PasanteDelay opóźniające )

Jeśli jesteś alergikiem na lateks nie musisz się juz obawiać, możesz spokojnie zaopatrzyć się na przykład w prezerwatywy Durex Real Feel lub też Unimil SKYN Large nielateksowe.

Kwestia producenta, to juz osobisty wybór.

Na pewno są jeszcze takie, których nie wymieniliśmy, ale trudno je wszystkie zliczyć. Co chwilę producenci prześcigują się w wypuszczaniu swoich nowości na rynek.

Zobacz również

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.