Stymulator intymny Womanizer Premium

Stymulator intymny Womanizer Premium

Stymulator intymny Womanizer Premium

Czy dotarł już do Was nowy Womanizer Premium? Kolejna nowinka, którą warto spróbować. Na pewno coś, co zaskoczy na nowo.

Oczywiście, to my kobiety najlepiej wyrazimy swoją opinię. A szczególnie jeśli chodzi o Womanizery. Jak już ktoś zaznaczył, ten gadżet musi być sprawdzony na kobietach, i powinien być przez nie zaakceptowany. Trudno będzie dogodzić wszystkim, ale zawsze znajdzie się grupa zadowolonych ‘’konsumentów’’.

Jeśli kręci Was świat akcesoriów erotycznych, to na pewno wiecie jaki był pierwszy Womanizer. Też oczywiście gotowy by doprowadzić do głębokich i fantastycznych uniesień.

Cały sekret tej zabawki, to nowoczesna technologia Pleasure Technologia Air, która to  zasysa, stymuluje łechtaczkę. A za tym wszystkim stoi cudowna rozkosz orgazmu.

W tym nowszym modelu Womanizer Premium pozostano przy technologii zasysania, ale dodano jeszcze do tego funkcję Smart Silence. A polega ona na tym, że gadżet włącza się wtedy, kiedy bardzo blisko zbliży się do ciała, jak również wyłącza się zaraz kiedy straci z nim bliski kontakt. Dla wygody dołączony autopilot, pozwoli Ci na odrobinę luksusu i przejmie kontrolę nad sprawieniem Ci przyjemności.

Zadowoli też zapewne to że jest wodoodporny, co daje swobodę używania.

Jak to większość uznała, jest to specjalny gadżet, który nie da się przyrównać do wibratora, czy też dildo. Co za tym idzie może to trochę rozczarować początkujące Panie, ale nie koniecznie. Z doświadczenia wiemy, że każde ciało, każdy dotyk odbiera się inczej. Wiec może warto się skusić na zakup takiego ‘’wariata’’

Gdzie kupić?

Zobacz również

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.