Stymulator łechtaczki Lelo Sona Cruise

Stymulator łechtaczki Lelo Sona Cruise

Stymulator łechtaczki Lelo Sona Cruise

Znacie już nowy, soniczny stymulator Lelo Sona Cruise?

W życiu codziennym zaskakują nas za każdym razem nowości z kategorii gadżetów erotycznych. Jeśli chodzi o płeć piękną, to dziewczyny, mamy w czym przebierać. Szeroka gama zabawek erotycznych dla nas jest na prawdę spora. Każda z nas może wybrać swoją ulubioną, lub mieć ich wiele, jeśli tylko zapragnie. Tym razem uwagę skupiło na nas kolejne dziecko LELO, a jest nim Sona Cruise. Dziwna i zaskakująca może nazwa , ale to nic innego jak bezdotykowy, soniczny, wibrator łechtaczkowy. Wprowadzony na rynek pod koniec 2017 roku. Niezła i efektywna rewolucja dla naszch clitoris.

Da Ci tyle przyjemności, ile zapragniesz, i możesz to zdobyć sama.

Jak to wszystko działa trochę Wam przybliżę, ale według mnie, watro się skusić i zakupić sobie tę zabaweczkę. Ale zadecydujecie same, czy chcecie przeżyć wiele rozkosznych chwil i ulotnych orgazmów.

Cała rozkosz, to dzięki pulsom. Wibracje nie powoduje bezpośrednio wbudowany silniczek, to głównie dzięki załączonej wewnątrz, u wyjścia, membranie. To działa troche jak głośnik, szczególnie taki, na najwyższych basach. Gdy jest się obok, to czuć wibracje, to coś podobnie, tylko de dźwiękowe wibracje pieszczą łechtaczkę i przenoszą nas w inny wymiar orgazmu.

Dodatkowo włączono kolejną technologię Cruise (stąd też nazwa Sona Cruise), którą jak dotychczas używało się generalnie w samochodach sportowych. Do czego to potrzebne? A to właśnie po to, aby zachować tę sama intensywność mocy kiedy dociśniemy naszą zabawkę do łechtaczki, czy też innej części ciała (jeśli to sprawia nam przyjemność)

Wykonano go z jednego kawałka silikonu różowego. Tylna część ozdobiona błyszczącym dodatkiem, co dodaje większej elegancji, którą zawsze szczyci się ta szwedzka marka.

Całkowicie wodoodporny, dzięki czemu możemy zabawiać się praktycznie wszędzie. Dodatkowo jest cichutki i zarazem dyskretny. Naładujemy go praktycznie w każdym miejscu poprzez USB.

A jak to wszystko zostało zapakowane? Pierwsza klasa, jak na Lelo przystało. Piękne, czarne  pudełko , a w nim przesliczny SONA CRUISE. Kiedy wyjmiesz go z pudełka, nie musisz szukać gdzie go schować, gdyż w komplecie znajdziemy elegancki, czarny, satynowy woreczek.

Wypróbuj Lelo Sona Cruise!!

Zobacz również

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.