Uprize – wibrujące, bioniczne dildo

Uprize – wibrujące, bioniczne dildo

Uprize, wibrujące, bioniczne dildo od Lovehoney

Wszystko idzie i rozwija się w bardzo szybkim tempie, co rusz na rynku gadżetów erotycznych pojawiają się nowinki, ciekawostki i coś co sprawia, że życie staje się przyjemniejsze.

Producenci zabawek erotycznych nie próżnują. Co rusz wyskakuje na rynek nowy gadżet. Każdy zachęca jak może, a nam pozostaje to wypróbować. Otworzyć się na coś nowego, coś co podkręci i podnieci bardziej.

Mamy już tyle ciekawych gadżetów, że na prawdę  można stworzyć niezłą kolekcję z wielu kategorii. To wszystko oczywiście zależy od naszych gustów, upodobań i preferencji. A są one na prawdę przeróżne i zapotrzebowania również, ale to już praktycznie nie dziwi nas, bo jesteśmy bardziej otwarci i spragnieni nowych doznań.

Ostatnio pojawił sie dosyć może kontrowersyjny produkt, bo nie wszystkim to przypadnie do gustu, ale warto być na bierząco co i jak, gdy zapragniemy nowych doznań.

Tym razem przedstawiamy nowoczesny, z zastosowaniem także nowych technologii, bioniczny penis, takie realistyczne dildo nazwane UpRize. To nowe dziecko i zapewne duma brytyjskiej firmy Lovehoney.

Wprowadzono tu technologię AutoErect. To taka erekcja ‘’na zawołanie’’. Postawisz swoją zabawkę do pionu, zdalnie sterowanym pilotem. Posiada różne poziomy erekcji. Dopasujemy go do siebie, możemy wybrać sobie kolor i też rozmiar. To co lubimy.

Delikatne w dotyku, z bezpiecznego silikonu, posiada też 10 trybów wibracji. Spokojnie możemy zabawiać się pod prysznicem, gdyż jest wodoodporny.

Kiedy nasz Uprize ‘’odpoczywa’’, nie zajmuje dużo miejsca, zatem spokojnie możemy zapakować go do kobiecej shopperki.

Myślę, że warto zainwestować w swoje, czy też wspólne nowe doznania i zakupić to wibrujące dildo Uprize. Na pewno to super wybór.

Jakość i przyjemność gwarantowana.

Zobacz również

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.