Urozmaicenie życia erotycznego

Urozmaicenie życia erotycznego

Urozmaicenie życia erotycznego

Czasem przychodzi nam taki moment, że chcemy czegoś więcej w naszych relacjach i przygodach seksualnych. Przychodzi jakaś wewnętrzna, seksualna nuda.

Zawsze musimy o to dbac, gdyż nie ma nic gorszego, jak znużenie. Oczywiście możemy tutaj podzielic na związki partnerskie, lub tez luźne spotkania na seks. Każdy ma swój wybór i chyba nie należy narzucać, czy też krytykować.

Ale tak typowo, to co zapewne większości bliskie, to może taki ‘’przejedzony seks w małżeństwie’’.

Naprawdę warto się postarac, by wszystko super grało miedzy wami, to dużo nie kosztuje, a fantastyczne doznania i seks pierwsza klasa.

Jeśli już wprowadziliście do waszych igraszek seksowną bieliznę, fantasycznie podniecajacy pas i pończochy. Oczywiście wysoka szpilka. Facet pada na Twój widok, a co innego staje na baczność 😊)

Do kompletu obowiązkowo parę zabawek, tak by zrobiły dobrze Wam obojgu. Nie trzeba wszystkiego wykładać na blat, wystarczy trochę fantazji i macie zajętych więcej nocek.

W sumie to dlaczego mówimy tylko o nockach, przecież praktycznie chyba każda pora dnia jest do przyjecia. Odłóżmy, jeśli mamy tylko możliwoś, schematyczny model seksu. Dajmy się ponieść ciału, niech sobie posteruje i ‘’krzyknie, co mu potrzeba’’.Wystarczy poruszyć i obudzić trochę fantazji, a zobaczycie, że to nie takie trudne. Zapomniałam dodać, że warto też poszaleć w różnych miejscach, nie musimy tylko łożka zajeżdżać. Tyle dookoła kącików, blat kuchenny i takie tam, co Wam przyjdzie na myśl w tym szaleństwie i pożądaniu.

Jest naprawdę wiele sposobów na barwny seks, i w cale nie należy się tego bać. Tradycyjnie wystarczy szczera rozmowa o swoich potrzebach i pragnieniach. No i oczywiście nic na siłę, musiecie oboje chcieć sie zabawić, spróbować.

Poza tymi wszystkimi dodatkami i atrakcjami, czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to byłoby zaprosić jeszcze kogoś do seksu? Nie myślmy tutaj od razu o zdradzie, po prostu czysty seks. We trójkę, w parach, a może czasem więcej kobiet. To juz Wasz wybór. Ale myślę, że będzie podniecające i warte grzechu.

Faceci lubią popatrzeć, jak kto inny wyliże cipkę, popieprzy, a on będzie patrzył i masturbował się. Można zabawić się razem, będziesz mogła obrobić dwóch na raz i obciągnąć im także. Poczujesz się jak królowa, a oni będą ogierami. To taka jedna wersja, a jest ich wiele.

Możesz sprawić też swojemu facetowi prezent i zaprosić do seksu drugą kobietę. Oni też to uwielbiają. Bedą dwie cipki do ogarnięcia i nie tylko. Możesz ponieść się chwili i oddać się , by kobieta wylizała Twoją cipkę, i na odwrót. A on będzie na Was patrzył ukradkiem i czekał na swoją kolej. Na pewno nie pożałujecie i taki seks będzie pierwsza klasa.

Zabawcie się na całego, zróbcie sobie dobrze. Zapewne zapytacie, a kogo do tego seksu zwerbować, bo zapewne będzie trudno znaleźć kogoś kto będzie podzielał też takie praktyki. Na pełnym luzie, bez zbędnych komentarzy.

Tutaj nasuwa się lepszy pomysł na start. I chyba bardziej do zaakceptowania. Wybrać się do klubu, gdzie przy fajnej muzyce, atmosferze możecie sobie poswingować.

Pamiętajcie o tym najważniejszym, by być na tak, jeśli chodzi o te praktyki seksualne. Musimy, jak już wcześniej wspomniałam, być pewni, że chcemy tego razem i nie będziemy potem robić sobie wyrzutów, że z kimś innym podczas seksualnych uniesień jest inaczej, a może lepiej. To nie wróży nic dobrego i zamiast poprawić nasze relacje, po prostu wszystko runie. Zatem do dzieła, próbujcie, rozmawiajcie i bierzecie z seksu ile się da. Będziecie uśmiechnięci, zadowoleni i szczęsliwi na codzień. Powodzenia.

Zobacz również

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.