Zabawki erotyczne – Marc Dorcel

Zabawki erotyczne – Marc Dorcel

Zabawki erotyczne Marc Dorcel

Zabawki erotyczne Marc Dorcel. Jeśli lubicie i cenicie jakość, to znaczy, że znacie się na rzeczy i wybierzecie swojego ‘’rumaka’’ spośród zabawek z erotycznej półki.

Marc Dorcel, napewno większośc kojarzy nazwę z filmami pornograficznymi, co oczywiście się zgadza. Oprócz filmów, Marc Dorcel wypuścił na rynek  równie szeroki erotyczny asortyment.

Są to produkty wysokiej jakości, przetestowane , sprawdzone i bezpieczne. Nad tymi produktami pracuje wiele specjalistów, by stworzyc rzecz, którą na prawdę pokochją użytkownicy.

Zatem, dokup do filmów Marc Dorcel, kilka interesujących gadżetów erotycznych. Wybór jest naprawdę ogromny. A może z czasem zakupicie do erotycznej szafy po jednym z każdych akcesoriów, zabawek erotycznych. Zabawa byłaby przednia.

Poza wibratorami, dildami, korkami, ostatnio dużą popularność odnoszą masażery body wand. Oczywiście Marc Dorel o tym też pomyślał.

Duża pełna mocy różdżka wyczaruje Twój orgazm na miejscu. Praktycznie 10 typów wibracji, wię jest w czym wybierać i dopasować do siebie, swojego ciała, czy też partnera, bo zakrez zabawy, myślę, nie jest ograniczony. Możemy masować się same, w parze, ale również spróbujmy przeskoczyć różdżką na ciało partnera. Co on na to?

Dodatkowo możemy sobie wybrać, czy chcemy mieć ten masażer na stałym kablu, podłączonym do sieci, czy też wolimy swobodę, i zakupimy z wersja do ładowania.

Przy tej drugiej wersji  musimy pamiętać, by po skończonych igraszkach, naładować nasz Body Wand. Tym samym przy kolejnej zabawie, różdżka będzie już gotowa do wędrowania po naszym spragnionym pieszczot ciele.

Myślę, że za dużo nie ma co opisywać, bo to o doznania u nas chodzi, a zatem do dzieła, do testowania, i do łóżka…

Zobacz również

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.