Elektro seks? Czyli elektrostymulacja erotyczna

Elektro seks? Czyli elektrostymulacja erotyczna

Elektro Seks? Czyli elektrostymulacja erotyczna

Elektrostymulacja erotyczna czy też po prostu elektro seks – to seks dla pragnących więcej, dla chcących przeżyć coś innego, coś więcej niż dotyk, coś co doprowadza ich do serii orgazmów, jeśli dopieścimy to wszystko prądem.

Nie ma tu mowy o dużym natężeniu prądu, to niewielkie parametry, które nie wyrządzą Wam krzywdy, wręcz przeciwnie

Elektrostymulacja – elektro seks stała się kolejnym trendem seksu uprawianym przez niektóre pary, jak również w pojedynkę. To nowy, bodziec, który podoba się coraz bardziej.

Tak jak i na przykład do BDSM, może i do ‘’seksu z prądem’’ też musimy dojrzeć. Jest grono ludzi, których to kręci, doprowadza do orgazmów. Każdy ma swoje pragnienia, potrzeby i należy je uszanować.

Generalnie podstawową rzeczą, aby zacząć zabawę jest zaopatrzenie się w jednostkę zasilającą. Jeśli chodzi o producenta, to spokojnie można zakupić Mystim i Electrastim, które naprawdę są godne polecenia.

Mimo, że to nie jest niebezpieczna zabawa, ale zawsze zachowajmy zdrowy rozsądek, nie kupujmy byle czego z nieznanych źródeł.

Jeśli myślicie o lubrykantach, to tylko te na bazie wody będą sprawdzać się podczas elektro seksu, gdyż te na bazie silikonu nie przewodzą prądu.

Potem to już kwestia gustu, co lubicie i czego chcecie spróbować.

W seks shopach asortyment gadżetów erotycznych w zakresie elektrostymulacji jest już naprawdę szeroki. Tak jak i w klasyce, mamy wibratory, dilda i sondy analne, wszystko to ‘’pod prądem’’. Ponadto możemy zakupić sondy do elektrostymulacji cewki moczowej, pierścienie erekcyjne, zaciski na sutki.

Zobacz również

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.