Lelo – luksusowe zabawki erotyczne

Lelo – luksusowe zabawki erotyczne

Luksusowe zabawki erotyczne od Lelo

Spróbowaliście kiedyś gadżetów erotycznych marki Lelo?

Na pewno nie będziecie żałować!!! Lelo to fabrykant luksusowych produktów erotycznych najwżyższej jakości stworzonych z różnych technologii aby zwiększyć przyjemność seksualną.

Gwarantowana satysfakcja dla ciała i umysłu!!!

Lelo oferuje szeroką gamę zabawek erotycznych dla Panów, Pań jak i dla par. Jest jedną z niewielu firm w tej branży, która kontroluje cały proces produkcji od projektu aż po dystrybucję. Projekty Lelo zostały wyróżnione ponad 20 razy, dwukrotny zwycięzca nagrody Red Dot, także firma została nagrodzona na międzynarodowym festiwalu kreatywności w Cannes (nagroda za produkt ORA – stymulator sexu oralnego).

Lelo, w odróżnieniu od innych firm przyjęła inne podejście do projektowania i produkcji gadżetów erotycznych z wykorzystaniem innowacyjnych pomysłów. Utworzyła dwie linie zabawek erotycznych Insignia&Luxe i Femme&Homme.

Insignia&Luxe to ekskluzywna linia produktów erotycznych dla najbardziej zamożnych klientów. Ekskluzywne wykończenia, dokładne wzory, masażery dla par z pilotem, wyposażone w technologię SenseMotion ™ i SenseTouch ™. Niektóre z tych zabawek wykończone są w 24 karatowym złocie lub wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej.

Oczywiście Lelo nie zapomniało o klientach z mniejszym zasobem portfela, tworząc linie produktów Femme&Homme. Wibratory, kulki Gejszy, stymulatory łechtaczki, pierścienie erekcyjne, wibratory analne. To wszystko sprawi że twoje życie erotyczne zmieni się na zawsze.

Gdzie można kupić akcesoria erotyczne Lelo w najlepszych cenach?

Erotyczny sklep internetowy EroticBoutqie.pl – Polecamy!!!

Zobacz również

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.