Wibratory

Wibratory

Wibratory

Żeby to nie było takie suche i małowymowne, może po trosze spróbujemy przybliżyć sobie kilka typów i rodzajów tych gadżetów erotycznych.

Może zaczniemy od tych chyba najbardziej znanych nam wszystkim, jakimi są wibratory.

Nie wiem, czy kiedykolwiek ktoś próbował dokopać się do historii początków tego gadżetu? Skąd się wziął ten wibrator, który stał się później przyjemną zabawką erotyczną.

Przeszukując informację, co i jak było z tym początkiem wibratora, napotkałam informację, że to już dawno, dawno temu zaistniał on, gdzieś około XIX.

Ponoć był stworzony do zwalczania histerii u kobiet. Lekarze, by zapobiec tej dolegliwości masowali swoje pacjentki, to znaczy pocierając ich miejsca intymne, doprowadzali je do orgazmów.

Ten typ leczenia i widocznie jego skuteczność, a może to tylko rozładowanie napięcia, stresu i czerpanie z tego przyjemności, spowodowało, że lekarze mieli coraz więcej pacjentek. Masowanie tylu kobiet stawało się dla nich coraz bardziej monotonne i wielu z nich skarżyło się na bóle nadgarstków. Stworzono dla nich wibrator, który początkowo działał jak maszyna parowa. Później krok po kroku udoskonalali go jeszcze bardziej. Na początek, był to po prostu przyrząd masujący, dopiero później odkryto w nim seks zabawkę, przyjemny gadżet dla Pań, a teraz i nie tylko. Szeroka gama tych akcesoriów erotycznych pozwala wybrać coś specjalnego, dostosowanego do naszych oczekiwań, czy też upodobań.

Dzisiaj, jeśli chcemy wypróbować każdy z dostępnych na rynku wibratoriów, wszelkich modeli, czy kształtów, pewnie zabrakłoby nam miejsca w szufladzie. Ale to nie znaczy, że nie możemy eksperymentować, próbować i czerpać wiele przyjemności z takich dobrodziejstw. Czasem mamy ochotę na coś innego, coś dla odmiany. A może po prostu wskoczyła do sypialni typowa nuda?

Przebierajmy, szukajmy i sprawdzajmy nasze doznania. Po trosze, postaramy się opowiedzieć o tych wielu modelach wibratorów, a jest ich naprawdę sporo. Może znajdziecie coś dla siebie, coś, co odmieni Wasze seksualne życie, coś co sprawi, że odkryjecie się na nowo?

Znajdziemy wibratory, masażery łechtaczkowe, stymulatory, dilda, które nieźle zaszaleją i doprowadzą do głębokich orgazmów łechtaczkę.

Łechtaczka, to najbardziej wrażliwe, najbardziej unerwione miejsce u kobiety, Jest to też najbardziej erogenna strefa, jeśli chodzi o ciało kobiety. Dlatego też spotkamy na rynku wiele takich damskich stymulatorów.

Panie, które nigdy jeszcze nie spróbowały zabawy z wibratorem, może na początek sprawcie sobie taki nieduży (to tak nie działa, że im większy tym lepiej), który będzie Wam dobrze leżał w dłoni, nie będzie za ciężki. Swobodnie będzie można się z nim zapoznać i sprawdzić, jak to działa. Może taki klasyczny ( np od BSwish, model typu BCute). To bardzo prosty, także niedrogi wibrator klasyczny,

Zacznij swoją przygodę od tego skromnego gadżetu erotycznego, a na pewno nie pożałujesz. To super seksowna zabawka. Spędź z nim trochę czasu, a pewnie nie znudzi Ci się wcale.

Ze względu na jego niewielkie rozmiary, bez obaw możesz spróbować, mimo że to będzie Twój pierwszy raz.

Sprawi Tobie wiele przyjemności i na pewno doprowadzi do orgazmu. Pełne odprężenie, chwila dla siebie, to jest to. Na dodatek, jeśli lubisz odprężyć się w wannie, po prysznicem, tam też możesz zabrać ten wibrator B Swish. Jest on całkowicie wodoodporny, tak, więc bez obaw, nawet tutaj nie ma żadnych barier.

Nie koniecznie musimy używać tej zabawki w samotności, całkowicie sprawdzi się też w partnerskich igraszkach.

Znajdziemy też różnego typu stymulator, masażery łechtaczki. Brzmi może nieco dziwnie, ale to czysta przyjemność. Napewno nie jedna z nas pomyślała choćby jedyny raz o tym, jak to jest seks, otoczeniu gadżetów. Nie musimy się od razu zatopić w worek z wibratorami, na początek ten jeden, na który nie wydamy fortuny. A jak już się nam spodoba, to możemy zaszaleć.

Stymulatory łechtaczki, to taki typ gadżetu erotycznego, który intensywnie, w zależności też, jaki tryb programu sobie wybierzesz, wymasuje Twoją łechtaczkę i z pewnością doprowadzi do orgazmu szybciej niż myślisz. Nie brakuje teraz na rynku wyszukanych modeli, sprawdzonych marek takich jak Marc Dorcel, Lelo, Svacom, We-Vibe.

Czasem możemy sprawić sobie też taki typ wibratora, który spełni się we wszystkich praktycznie zadaniach, od masażera począwszy i na super wypasionym wibratorze skończywszy. Ale o tym to napiszemy, w osobnym temacie. Wówczas zagłębimy się dokładnie w opis i funkcjonowanie wibratora, różnorodnych modeli, typów i oczywiście, czy da się z tego czerpać naprawdę sporo przyjemności, podniecenia i zmienić trochę nasze zahamowania.

Najważniejsze to to, by wibrator był dobrej jakości, sprawdzonych producentów. Są to gadżety typowo intymne, zatem ważna jest jakość materiału z którego wykonuje się zabawki, gadżety erotyczne. Trzeba sprawdzić, czy jest to produkt antyalergiczny, to najbezpieczniejsze, gdyż mamy raczej pewność, że nic nas nie uczuli, czy też podrażni.

Jeśli już wiemy, czego nam potrzeba, to może czas by wybrać wibrator ze stymulatorem łechtaczki, czy też do punktu G. Potocznie nazywa się te wibratory króliczek. Posiada on czasami nawet trzy niezależnie działające silniczki. W rzeczywistości wygląda jak mały króliczek, którego niewielkie uszka wymasują Twoją łechtaczkę i doprowadzą Cie do fantastycznych uniesień.

Gdzie kupić najlepsze wibratory?

Zobacz również

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.