Wyjątkowe sex gadżety dla bardzo namiętnej kobiety

Wyjątkowe sex gadżety dla bardzo namiętnej kobiety

Wyjątkowe sex gadżety dla bardzo namiętnej kobiety

Jak zawsze, krótko i na temat!!

Postaramy się opisać parę wyjątkowych sex gadżetów dla kobiet które doceniają jakość i poszukują nowych i niezapomnianych doznań.

Tak jak pisaliśmy w innych artykułach na naszym blogu, na rynku jest mnóstwo gadżetów erotycznych ale nie każde są warte uwagi i ceny.

Na pierwszym miejscu chcielibyśmy zwrócić uwagę na BEZDOTYKOWY, w kształcie szminki, stymulator łechtaczki Womanizer 2GO. Mały stymulator o bardzo dużych możliwościach, idealny do torebki i do podróży. Jeśli czasami najdzie Cię ochota na pieszczoty w nietypowych miejscach, ten gadżet sprawi Ci wiele przyjemności 🙂

Drugim produktem godnym polecenia jest wibrator marki Lelo, model Mona 2. Specjalnie wygięty wibrator o ergonomicznych kształtach i bardzo intensywnych wibracjach został zaprojektowany tak, aby w optymalny sposób stymulować punkt G. Oczywiście jak każdy sex gadżet marki Lelo został wyprodukowany z wysokiej klasy materiałów, w tym silikonu medycznego. Tego wibratora nie może zabraknąć w Twojej kolekcji!!

Następnym produktem jest masażer intymny marki DOXY. Jeśli lubisz pieścić i masować namiętnie swoje ciało, to jest to idealny gadżet do Twojej kolekcji. Doxy to najmocniejszy na świecie masażer intymny zasilany sieciowo. Jego wibracje przeniosą Cię w świat totalnej rozkoszy i bardzo intensywnych orgazmów.

Dla kobiet które szukają czegoś o bardzo dużych rozmiarach zarówno do penetracji waginalnej, jak i analnej polecamy sex gadżety firmy Domestic Partner. Dużych rozmiarów dilda i korki analne wykonane z najwyższej jakości polichlorku winylu oraz unikalne wzornictwo zapewnią w 100 % satysfakcje z penetracji. Nie zapomnijcie o kupnie dobrego lubrykantu!!!

W bardzo dużym skrócie opisaliśmy Wam sex gadżety, które według naszej opinii są godne uwagi i warto je mieć w swojej sex toys kolekcji. Oczywiście jest jeszcze więcej wspaniałych seks zabawek ale o nich w następnych artykułach.

Śledźcie naszego bloga!!!

Zobacz również

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.